جام ولایت در سطح بین‌المللی برگزار می‌شود
شیرازی: وضعیت نامناسب جایگاه خبرنگاران در ورزشگاه‌های تهران را پیگیری می‌کنم

خبرگزاری فارس: رئیس هیئت فوتبال استان تهران گفت: وضعیت نامناسب جایگاه خبرنگاران را که در ورزشگاه‌های تهران با آن روبه‌رو هستند شخصاً پیگیری می‌کنم.

خبرگزاری فارس: شیرازی: وضعیت نامناسب جایگاه خبرنگاران در ورزشگاه‌های تهران را پیگیری می‌کنم

حبیب‌الله شیرازی با حضور در غرفه خبرگزاری فارس در هجدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها با اشاره به اهمیت جام ولایت عنوان کرد:‌ سال گذشته این جام را با حضور 6 تیم داخلی برگزار کردیم، اما امسال تصمیم داشتیم با حضور تیم‌های خارجی این جام را بین‌المللی کنیم و این جام در سطحی بین‌المللی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد:‌ از تیم‌های کورنتیانس برزیل و ناسیونال پاراگوئه به عنوان تیم‌های خارجی و استقلال و پرسپولیس به عنوان تیم‌های داخلی برای حضور در این تورنمنت دعوت کرده بودیم که متأسفانه مسئولان تیم برزیلی قول حضور 4 بازیکن اصلی را داده بودند که ما این موضوع را نپذیرفتیم، به همین دلیل تصمیم گرفتیم مسابقات را با 3 تیم به صورت دوره‌ای برگزار کنیم.

شیرازی تصریح کرد:‌ تیم‌های استقلال و پرسپولیس هم قول داده‌اند در غیاب بازیکنان ملی‌پوششان با ترکیب اصلی خود در جام ولایت شرکت کنند که این موضوع می‌تواند رونق خاصی برای این جام باشد.

وی در پاسخ به این سؤال که نماینده پاراگوئه همزمان با جام ولایت در لیگ این کشور نیز بازی دارد و آیا با ترکیب اصلی خود به ایران می‌آید، عنوان کرد: در قراردادی که منعقد کردیم به حضور بازیکنان اصلی در ایران تأکید شده است و آنها با تیم دومشان در لیگ پاراگوئه شرکت می‌کنند.

شیرازی در مورد درخواست 150 هزار دلاری تیم پاراگوئه‌ای گفت: در قراردادی که منعقد کرده‌ایم ذکر شده که در صورت حضور بازیکنان اصلی مبلغ خوبی به آنها پرداخت شود، اما هنوز جوایز تیم‌ها از سوی اسپانسرها و حامیان مالی مشخص نشده است.

رئیس هیئت فوتبال استان تهران در پاسخ به خبرنگار فارس مبنی بر جایگاه نامناسب خبرنگاران در ورزشگاه‌های تهران اظهار داشت: متأسفانه جایگاه اهالی رسانه در ورزشگاه‌های ما مناسب نیست و این موضوع را قبول دارم. این قول را می‌دهم تا شخصاً وضعیت نامناسب خبرنگاران را در ورزشگاه‌های تهران بررسی و رسیدگی کنم و قول می‌دهم هر چه زودتر این مشکل نیز حل شود. با مسئولان دو باشگاه راه‌آهن و نفت تهران هم برای مرتفع کردن مشکل خبرنگاران صحبت خواهم کرد.
انتهای پیام/خمنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900809001389